Hochzeitsfotograf in Wien

Ihr habt euch für eine Hochzeit in Wien oder dem Wiener Umland entschieden und sucht jetzt nach einem Hochzeitsfotograf oder Hochzeitsvideograf für die ganz besonderen Momente? Bei Team Yorge seid ihr an der richtigen Adresse. Wir haben ein freundschaftliches Verhältnis zu unseren Paaren, sind hochmotiviert und verfolgen eine individuell auf eure Bedürfnisse zugeschnittene Herangehensweise. 

svatebni fotografie na kmine
svatebni fotografie skakajiciho zenicha a nevesty ve spaliru

Hochzeitsreportage Wien

Was ist romantischer, als sich das Ja-Wort in Wien oder dem Wiener Umland zu geben. Wandle auf den Spuren von Kaiserin Sissi für prächtige Hochzeitsfotos im Schloss Schönbrunn oder vor dem majestätischen Stephansdom. Wir halten diese magischen Momente für immer für euch fest.

Wir halten deine besonderen Momente fest!

Hochzeitsfotograf und Videograf Wien

Natürlich möchtest du Team Yorge, das deine Hochzeit begleiten soll, näher kennenlernen, damit an eurem großen Tag nicht drei Wildfremde auftauchen. Dürfen wir uns vorstellen?

photographer

YORGE

Wiener Hochzeitsfotograf

Als Ansprechpartner für eure Hochzeit nehme ich die Fotos auf und suche nach den besten Kompositionen. Ich weise euch an, höre auf eure Wünsche und gebe mein Bestes, um euren Tag in lebendigen Farben festzuhalten.

videographer

MARTIN

Wiener Hochzeitsvideograf

Ich liebe es, Emotionen und einmalige Momente auf Film festzuhalten. Dabei achte ich auf die höchstmögliche Qualität und versuche gleichzeitig, unseren Brautpaaren das beste Erlebnis zu bieten, damit sie Spaß haben.

assistant

VOJTA

Assistenzfotograf

Meine Aufgabe ist es, ideale Bedingungen für Yorge und Martin zu schaffen. Ich sorge dafür, dass alles reibungslos läuft und helfe in Situationen, in denen mehr als eine Person für die perfekte Aufnahme erforderlich ist.

style me pretty logo
prowed new light clear copy
fearless logo color copy
Published On Junebug
mywed logo white copy
zenich a nevesta v jablonovem sadu

Das sagen unsere glücklichen Brautpaare

„Fotos sind eines der wenigen Dinge, die einen in frühere Glücksmomente und Freude zurückversetzen können. Deshalb sind wir sehr glücklich, Yorge als unseren Hochzeitsfotografen ausgewählt zu haben.

Den gleichen Eindruck hatten wir auch von unserem Hochzeitsfotoshooting. Die fertigen Bilder sind unglaublich, voller wichtiger Momente und Schnappschüsse, die uns jedes Mal ein Lächeln ins Gesicht zaubern, wenn wir sie ansehen.“

Jana Kramářová
Děkuji za velmi profesionální přístup, za opravdu skvěle odvedenou práci. U Jirky jsem si nechala natočit propagační video a jsem moc ráda, že s Jirkou nadále spolupracujeme.
Klára S
Jiří a Martin jsou opravdu profesionálové. Od prvního setkání před svatbou, přes celý svatební den až do konce byli milí, usměvaví a velice ochotní splnit naše představy. Na fotkách umí Jirka zachytit nejen hosty nebo novomanželé, ale především pocity a emoce, které svatebčany i nás samotné provázely. Martin vytvořil krásné romantické video a dokonale vystihl náš pocit z celé svatby. Oba zachytili každý okamžik a nic jim neuteklo. Zároveň pro nás dva byli neviditelní a nenarušovali tak průběh svatebního dne. Jsme moc rádi, že byli součástí naší svatby. Díky nim máme plno krásných vzpomínek na tento vzácný den. Děkujeme! Klára a Jakub L
Dominika Šenkeříková
Chtěla bych poděkovat Jirkovi a Martovi za krásné zachycení momentů a emocí na fotografiích a svatebním videu. Musím říct, že Yorge team je velmi příjemný a ochotný a bere v potaz každé přání klienta. Děkuji a doporučuji všem, kteří přemýšlí zda si zaplatit za video nebo ne, jelikož Yorge Vás dokáže vrátit svými fotkami či svatebním filmem zpět do jednoho z Vašich nejdůležitějších dnů v životě. Děkujeme Dome a David, 7.7.2023
Zuzana Nováková
Mohu jen DOPORUČIT! Sympatický kluci, se kterými bylo opravdu příjemné natáčet. 😊 Videa jsou hezky sestříhané a je vidět, že si na nich dali záležet! 😊 Nikde nevázla komunikace, na všem jsme se domluvili a nikde nebyl žádný problém. Jedním slovem SKVĚLÝ ! ❤️
Lucie Kresánková
Potěšující byla hned v úvodu rychlá zdvořilá a spisovná komunikace, na niž navazoval osobní rozhovor (v našem případě videohovor), kde jsme si blíže sdělili naše představy. Co se týká focení samotného, nebylo co vytknout. Jirka je velmi nadaný fotograf se smyslem pro detail a focení s ním je jak pohodové, tak uvolněné a přátelské. Výsledné fotografie zachycují jak emoce, roztomilé momentky a průběh svatby, tak naprosto ohromující kouzlení s aparátem. Navíc jsme upravené fotografie obdrželi již 2dny po svatbě. Vřele doporučuji všem, kteří opravdu chtějí svatební fotografie a ne jen "fotky ze svatby".
Zuzana Novosádová
Opravdu profesionální a skvěle sehraní kluci, kteří to fakt mají v oku! Neskutečně úžasné video i fotky. Při prvním shlédnutí svatebního videa jsme oba uronili slzičku. Naprosto dokonalé. Jako grafička si potrpím na dobře vypadající fotky a video - a to jsme dostali. Nelitujeme ani koruny. Kluci jsou fakt úžasní a na všem se dalo domluvit a nebyl problém s malými změnami i přímo ve svatební den. Co se týče videa - vše s námi konzultoval a nebyl problém i upravit nakonec jeden záběr na mou žádost. Neskutečný zážitek s vámi a skvělý a příjemný čas i během svatebního dne. Co ale dalšího fakt oceňuji - byla rychlost se kterou nám bylo video i fotky dodány. Všem vás budu doporučovat, protože není co vytknout :) Ještě jednou moc děkujeme! Zuzka&Štěpán
Jiří Burda
Professional and creative photographer with an excellent sense for detail.
Lubos Krůta
Na Martina jsme narazili náhodou, ale vybrat si ho jako kameramana na náš svatební den bylo jedno z nejlepších rozhodnutí. Vše bylo perfektní, od komunikace, průběhu svatebního dne i závěrečný "produkt". Moc ti děkujeme za vytvoření jedinečné vzpomínky :)
David Sviták
Jirku jsme požádali o nafocení svatby, kterou jsme měli na dva dny. Jirkovu práci jsme znali a šli jsme na jistotu. Musím ale říct, že takový výsledek jsem nečekal! Skvělá domluva, vřelý přístup, byl nenápadný, hosté si Jirku chválili a nádherné fotky… boží! Jestli váháte, neváhejte.
John HL
Very professional, serious and friendly approach. Photos were taken spontaneously, without interfering with the wedding, but capturing it in the best way possible.

Buchen Sie Ihren Termin

Eine Hochzeit in Wien zu planen ist nicht so einfach, besonders, wenn du selbst nicht vor Ort wohnst. Glücklicherweise sind wir bei jedem Schritt für euch da. Wir helfen euch dabei, dass eure Hochzeit zu einem ganz besonderen Moment mit wunderschönen Hochzeitsfotos oder Hochzeitsvideo wird – für unvergessliche Momente. Die durchschnittlichen Angebotspreise findest du im Formular.

svatebni fotograf hradec kralove
svatebni fotograf ostrava
svatba na rybniku veteran