PŘEDSVATEBNÍ FOCENÍ

Každou z nutných položek ve svatebním seznamu si určitě budete chtít vyzkoušet, abyste věděli, jestli bude všechno vypadat podle vašich představ. Sjednáte si schůzku s kadeřnicí, vyzkoušíte si svatební make-up, obléknete si svatební šaty a oblek a domluvíte se s květináři a cukráři. Často se ale zapomíná na skutečnost, že je lepší si také vyzkoušet svatební fotografie. K tomu slouží právě předsvatební focení.

rodinna fotografie uherske hradiste brno

Ještě předtím, než se pustíme do výhod předsvatebního focení, odpovíme na otázku, která na začátek napadne každého: Je nutné jej absolvovat? Odpověď je jednoduchá, není. Avšak pokud dáváte přednost klidnějšímu rozpoložení během svatby a kvalitnějšímu výstupu z focení, rádi bychom vám předsvatební focení přinejmenším doporučili. Napadá nás hned několik důvodů, proč si tuto menší investici nenechat ujít:

predsvatebni foceni visnovy sad odraz
predsvatebni foceni visnovy sad
predsvatebni foceni visnovy sad detail

Odbourá nervozitu z focení

Jestli nejste zvyklí na celodenní pózování před hledáčkem kamer či foťáků s příjemným úsměvem, svatební focení pro vás může být krokem do neznáma. Předsvatební focení je pomyslnou berličkou například pro trémisty, jímž bychom naši službu vřele doporučili.

Ono stát před fotoaparátem profesionála, s nímž jste se již poznali a měli jste šanci si focení vyzkoušet, je příjemnější. Nezapomeňte totiž také na to, že svatební focení obnáší plno láskyplných pohledů, doteků a dokonce i polibků, což před „cizím“ člověkem nemusí být každému příjemné. Obzvláště tehdy, když dělá záznamy.

predsvatebni foceni u more
predsvatebni foceni u more zapad
predsvatebni foceni u more utesy

Naučíte se přirozeně pózovat

Naprostá většina našich snoubenců neměla s focením před svatbou žádnou zkušenost. V rámci předsvatebního focení si máte možnost vše vyzkoušet. Pokud nemáte oblíbené místo, nechte nás pro předsvatební focení vybrat poutavou lokaci, kde si všechno v klidu natrénujete. Během tréninku zjistíme nedostatky a vyladíme jakékoliv chyby. V den svatby vás poté překvapí už jen máloco.

predsvatebni foceni polibek v objeti

Sehrajete se s fotografem

Osobní přístup je pro kvalitu našich fotografií neodmyslitelný. Ať totiž chcete či ne, strávíme s vámi na svatbě celý den. Během předsvatebního focení si vás načteme tak, že vám focení a s ním i hektický svatební den ulehčíme. Mlčky zjistíme vaše vizuální přednosti a skloubíme je se situací a okolím na místě, aby záběry měly správný šmrnc. Následně využijeme našich zkušeností a zajistíme, abyste byli s výsledkem spokojeni.

svatebni fotografie kanarske ostrovy
svatebni fotografie kanarske ostrovy beach
svatebni fotografie kanarske ostrovy el teide

Ze svatby budete mít lepší portréty a ušetříte na ní čas

Největším benefitem předsvatebního focení je především fakt, že vám na svatbě ušetří čas, jelikož už budete vědět, jak být před objektivem přirození, a budete vědět, jak vše probíhá. Znamená to, že se vyhneme improvizování na místě. Není tedy divu, že vaše svatební portréty budou vypadat mnohem lépe, než kdybyste předsvatební focení neabsolvovali.

predsvatebni foceni u more zatoka

Závěrem

Věříme, že nyní už víte, že předsvatební focení není ztráta času. Jedná se o důležitý krok k tomu, aby vaše svatba dopadla opravdu co nejlépe. Pokud jste se tedy pro něj rozhodli, neváhejte nás kontaktovat!

predsvatebni foceni brno vlnita