SVATEBNÍ CENÍK

Víme, že vás zajímá cena svatebních fotografií a videa. Ceník jako takový tu však nemáme. Proč? Protože každá svatba je jedinečná, představy snoubenců se často značně liší, a proto je neškatulkujeme.  

Naše nabídka je stejně variabilní jako vaše požadavky. Svatební focení a natáčení nemáme v balíčcích; místo nich vám vytvoříme nabídku na míru podle toho, co skutečně chcete. Orientační ceny naleznete ve formuláři. Nebo nám rovnou napište a dozvíte se ještě víc.

svatebni fotka zenicha a nevesty v noci

Co vše pro vás můžeme udělat?

– HLAVNÍ SLUŽBA- 

Svatební focení

6-14 hodin focení (sobotní termíny přes léto min. 8 hodin)

300-600 fotografií

– DOPLNĚK K FOCENÍ –

Předsvatební focení

Pro ty, co chtějí klidnější svatbu, lepší výsledky i pocit z focení.

1 hod. focení/min. 15 fotografií

– DOPLNĚK K FOCENÍ –

Posvatební focení

čekáte od portrétů víc nebo nevyšlo počasí v den svatby

2-3 hodiny focení

– HLAVNÍ SLUŽBA –

Svatební klip

6-14 hodin natáčení (sobotní termíny přes léto min. 8 hodin)

4-7minutový videoklip

– HLAVNÍ SLUŽBA – 

Dokument

6-14 hodin natáčení (sobotní termíny přes léto min. 8 hodin)

15-25minutový dokument

– DOPLNĚK KE KLIPU –

Dlouhé video

lze přiobjednat nejpozději do konce svatebního roku

45-60minutový film

– HLAVNÍ SLUŽBA –

Obřad a portréty

2-5 hodin focení či natáčení (obřad, gratulace, portréty)

100-250 fotek/3minutový klip

– DOPLNĚK K FOCENÍ –

Fotokoutek

Jakmile den pokročí a začne zábava, začne stoupat i zájem o fotografie, jež si svatební hosté chtějí režírovat sami. Pro to máme taktéž řešení!

– HLAVNÍ SLUŽBA –

Plánování svatby

Zbavíme vás stresu z plánování, proměníme vaši vizi ve skutečnost a dohlédneme na hladký chod dne.

Časté dotazy k focení a natáčení

Ať už hledáte svatebního fotografa, kameramana nebo oba zároveň, vězte, že rádi přijedeme kamkoliv, vyjdeme vstříc, poradíme a budeme se snažit o to, abyste se cítili před našimi fotoaparáty příjemně. Níže se dozvíte něco o tom, jak funguje spolupráce s námi, jaké jsou možnosti a co od nás dostanete.

svatba jiri a katka hostina

Kdy obdržíme své fotografie/video?

Fotografie stíháme vyhotovit cca do 2 až 4 týdnů. U videí je to pak 1 až 2 měsíce. Doba odevzdání se může změnit v závislosti na našem vytížení.

Pošlete nám ceník?

Ceník svatebního focení a natáčení jako takový nemáme. Nabídku totiž připravujeme na míru dle data, místa svatby, délky focení/natáčení, vašich přání a toho, co skutečně chcete. 

Kolik upravených fotek dostaneme?

Ať už 300 nebo 600, vždy obdržíte všechny fotky, jež za to stojí. Finální počet bude záviset na délce focení, počtu hostů i bohatosti programu. 

Jak je to s dopravou?

Dopravu navíc neplatíte, jelikož je součástí cenové nabídky. Přijedeme za vámi z Brna kamkoliv a nezáleží ani na tom, jak jste od nás daleko.

Potřebujete ubytovat?

Pokud se vaše svatba koná na místě vdáleném více než 2,5 hodiny od Brna, budeme potřebovat ubytování den před svatbou, abychom se vyhnuli komplikacím s dopravou.

Jak dlouhé bude svatební video?

Běžným výstupem je přibližně 5-6minutový videoklip. Lze se však domluvit i na jiné stopáži a na přání je možné přiobjednat také hodinový film.

Jak je to s dronem?

V případě, že se vaše svatba koná na místě mimo zástavbu (pole, louky, lesy ap.), popř. na kraji obce, fotografie a záběry vám pořídíme zdarma.

Pokud se vaše svatba koná v obci nebo zakázané zóně (např. NP, CHKO), a záběry budete požadovat, bude nutné zařídit potřebná povolení (ÚCL ap.). V těchto případech je dronování zpoplatněno dle náročnosti získání povolení a zahrnuto do finální cenové nabídky.

Bližší info k létání vám rádi poskytneme v odpovědi na vaši poptávku natáčení/focení.