SVATEBNÍ KAMERAMAN BRNO A CELÁ ČR

Svatební video

Někomu stačí zachytit moment, někdo chce uchovat celý den. I na to jsme připraveni. Svatební video, které vám natočíme, věrně zaznamená vzpomínky na váš velký den. Přesně tak, jak se staly. Když se budete na svatební videoklip dívat po letech, vrátíte se tam, kde se to všechno odehrálo. Chceme, abyste po jeho zhlédnutí znovu cítili vůni prostředí, vřelost radujících se přátel, zábavu na parketu i měkkost intimních chvil.

svatební kameraman brno

svatební video brno

„Chtěla bych poděkovat Jirkovi a Martovi za krásné zachycení momentů a emocí na fotografiích a svatebním videu. Musím říct, že Yorge team je velmi příjemný a ochotný a bere v potaz každé přání klienta. Děkuji a doporučuji všem, kteří přemýšlí zda si zaplatit za video nebo ne, jelikož Yorge Vás dokáže vrátit svými fotkami či svatebním filmem zpět do jednoho z Vašich nejdůležitějších dnů v životě.“

NAPIŠTE NÁM!

Myslíte, že to spolu zvládneme? My nepochybujeme. Uděláme vše proto, abychom si společné svatební natáčení užili a vytvořili spolu jedinečné obrazy vašeho štěstí. Momenty, emoce a svatební atmosféra. Během natáčení svatby nám jde hlavně o autentické záběry. Ať už se tedy vaše svatba koná v okolí Brna, v Praze, na Ostravsku nebo v jinde v ČR, neváhejte se na nás obrátit.