SVATEBNÍ FOTOGRAF BRNO

Svatební fotograf jižní Morava

Vaše svatba je za dveřmi! A my víme, proč jste klikli na tento odkaz – chybí vám svatební fotograf. Brno je navíc město, v němž svatebních fotografů není málo. Proto ať už jsme googlili heslo “svatební fotograf Brno” nebo prostě hledáte svatebního fotografa na jižní Moravě, jsme rádi, že nám dáváte šanci. Neprohloupíte.

fotografie fotografa

YORGE

Svatební fotograf

fotografie kameramana

MARTIN

Svatební kameraman

fotografie asistenta s reflektorem

VOJTA

Asistent a copywriter

svatba na jizni morave ve stodole v merunkovem sadu - zenich a nevesta ve spaliru
svatba v Brne na spilberku - zenich se svedky pripijejici si na zdravi

Svatební fotografie

Svatby fotíme s nejlepším vědomím a svědomím. Vždy využíváme maximálních kapacit, možností a dostupného high-end vybavení. Nezáleží na to, jestli jsme v Brně nebo jinde na Moravě, vždy ke svatbě přistupujeme jako profesionálové. To ale neznamená, že bychom ztratili lidskou tvář – rádi vyjdeme vstříc, poradíme a budeme se snažit o to, abyste se cítili příjemně.

zenich a nevesta na spilberku s pozadim petrova
svatebni fotografie zenicha a nevesty v zahrade - svatebni fotograf brno
fotografie svatebnich prstenu s mravencem

Svatební video

Jestli kromě fotografa hledáte v Brně také svatebního kameramana, jsme vám k dispozici i v případě natáčení. Ať už zvlášť nebo jako sehraný tým profesionálů. Rádi se o vaše vzpomínky postaráme se vším všudy.

„Již dávno před svatbou nám byl Yorge svou tvorbou velmi sympatický. V případě naší svatby ale výsledek naprosto předčil všechna naše očekávání. Nevěřili jsme, že je možné tak krásně zachytit kouzlo okamžiku na tolika momentkách…“

NAPIŠTE NÁM!

Hledáte-li svatebního fotografa v Brně nebo okolí, napište nám! Domluvíme si schůzku v kavárně nebo na jiném pro vás příjemném místě, kde spolu probereme svatební focení. Takže ano, můžeme si zavolat i on-line.