Svatba Vinařství Spielberg, Archlebov

Jan & Katharina (01. 06. 2024)

Kdyby každá svatba měla takovou atmosféru jako takhle, můžeme z mluvy směle vymazat jakoukoliv zmínku o rozvodech. Láska Kathariny a Jana nezná žádnou, byť jen jazykovou bariéru a přivedla jejich rodiny a přátele na začátku června do Vinařství Spielberg v Archlebově.

svatba vinarstvi spielberg jk
svatba vinarstvi spielberg jk

Vinařská obec má štěstí, že v ní leží tak krásná destinace. Kterou, pokud se v ní sejdou dobří lidé, předčí málokterý prostor v republice. Krásné počasí doplnila cimbálová muzika, kvalitní pití a kuchyně šéfkuchaře Romana Pauluse, všude kolem byly vidět jen úsměvy a cítit pozitivní atmosféra, jež umocnila poctivá, hezky od podlahy branná večerní DJská párty. Vemte nás zpátky!

O Vinařství Spielberg

Vinařství Spielberg je v mnoha ohledech specifické a originální i ve srovnání s celou republikou – zajímavou architekturu, která italským nádechem jasně zapadá do atmosféry oblíbeného Moravského Toskánska, právě nadstavuje stylové prostředí uvnitř i vně. Kolem stavení je pořád co objevovat a zároveň fotit.

svatba vinarstvi spielberg jk
svatba vinarstvi spielberg jk

Rozkvetlá pole široko daleko zaručují parádní fotky prakticky za každého počasí, přírodní barevné variace vybízí ke kreativitě samy od sebe a všechno je tu jaksi pozitivně středomořské. Proto senzaci z Archlebova na Kyjovsku není radno přehlížet.