SVATEBNÍ FOTOGRAF PRAHA

Fotograf na svatbu Praha

Kdo by nechtěl mít nádherné vzpomínky na stověžatou ze svatebního dne? Plánujete-li velký den v hlavním městě a chybí vám fotograf, kterého Praha nepřekvapí, jste tu správně. Yorge, svatební fotograf, Prahu zná, jako profesionální fotograf zde pracuje se svým týmem každou sezónu a dbá na to, aby snímky v sobě jeden po druhém vyvolaly opravdové, příjemné emoce. Seznamte se:

fotografie fotografa

YORGE

Svatební fotograf

fotografie kameramana

MARTIN

Svatební kameraman

asistent fotografa s odrazkou

VOJTA

Copywriter a svatební asistent

zenich a nevesta pri prvnim tanci na zamku nedaleko prahy
svatebni fotografie u vltavy - naplavka a karluv most na pozadí

Profesionální fotograf Praha

Ke svatebnímu dni přistupujeme tak, jako by byl náš. Budeme s vámi, když se budete smát, i když vám potečou slzy dojetím. Na fotkách budete vypadat výjimečně a přesto přirozeně, což můžeme nacvičit na předsvatebním focení. Ostatně vyjdeme vám maximálně vstříc, jelikož nám záleží nám na tom, abyste se cítili příjemně. Odměnou nám budou vaše šťastné momenty!

svatebni fotka zenicha a nevesty v noci nedaleko prahy
zenich a nevesta na svatbe ve winternitzove ville v praze
svatebni fotograf praha - na kanarech

„Hledali jsme svatebního fotografa v Praze a narazili na Yorga. Z fotografií, které nám po svatbě zaslal, jsme byli úplně nadšení. Ne, nadšení je slabé slovo. Když jsme je viděli, byli jsme radostí bez sebe! Máme na svatbu opravdu krásnou památku. Zachytil všechny důležité momenty, přičemž hosté říkali, že jej ani nebylo vidět. A to dokáže málokdo…“

zenich a nevesta v prazske zahrade s pavy

Svatební video

Jestli kromě fotografa hledáte i kameramana, jsme vám k dispozici i v případě natáčení. Ať už zvlášť nebo jako sehraný tým profesionálů. Rádi se o vaše vzpomínky postaráme se vším všudy.

NAPIŠTE NÁM!

S týmem vám vytvoříme svatební fotografie v Praze či okolí přesně podle vašich představ. Kontaktujte nás a domluvíme si schůzku. Během ní, ať už v kavárně nebo jinde, kde se budete cítit pohodlně, s vámi rád proberu celé svatební focení. Můžeme se ale sejít i online a vše probrat z pohodlí domova.