SVATEBNÍ FOTOGRAF OSTRAVA

Svatební fotograf Ostrava a okolí

Slezská nebo moravská, hlavně je vaše. Mluvíme samozřejmě o svatbě, která vás čeká. Říká se, že není z nejhezčích, podle nás je však pro svatební fotografie Ostrava dokonalá. Svěřte se nám do péče a my zajistíme, aby se vzpomínky na váš velký den lásky na soutoku Odry, Opavy, Ostravice a Lučiny uchovaly v tom nejjasnějším světle. Tohle jsme my:

fotografie fotografa

YORGE

Svatební fotograf Ostrava

fotografie kameramana

MARTIN

Svatební kameraman

asistent fotografa s odrazkou

VOJTA

Asistent a copywriter

svatba zamek chalupki - svatebni fotograf ostrava a okoli
fotografie zenicha nevesty ve spaliru

Svatební fotografie

O jedinečnosti svatby se dočtete u kteréhokoliv fotografa, mnohem méně z nich ji ale takto umí zachytit. Pro nás mluví fakt, že máme sehraný tým, který během posledních pěti let dokázal disciplínu svatební fotografie výrazně posunout vpřed. Chápeme vaše potřeby, řídíme se podle nich a mícháme je s našimi zkušenostmi tak, abyste byli nejen spokojení, ale při pohledu na fotky i šťastní.

fotografie zenicha a nevesty v popredi v ostravske zahrade
svatebni fotografie zenicha a nevesty v jablonovem sadu
fotografie zenicha nevesty v seriku - svatebni fotograf ostrava

„Skvělý fotograf s úžasným přístupem. Jirka má krásný cit pro detail a umí perfektně zachytit každý moment. Ze všech fotek jsme nadšení a můžeme jej stoprocentně doporučit.“

svatba golf resort olomouc - svatebni fotograf olomouc

NAPIŠTE NÁM!

Zaujali jsme vás? Jsme moc rádi! Pokud máte zájem o naše služby, nebojte se nás kontaktovat níže. Takto si domluvíme schůzku, osobně nebo online, kde si řekneme víc.