SVATEBNÍ FOTOGRAF HRADEC KRÁLOVÉ

Gratulujeme k zásnubám!

Ke své svatbě jste si vybrali kraj s metropolí, v níž se údajně žije nejlépe. Pojďme to spolu ukázat a potvrdit. Váš velký den, naše svatební fotografie z Hradce Králové a spousta vzpomínek. Ať už jste na tým Yorge narazili jakkoliv, vězte, že k focení svatby přistupujeme svědomitě a s vědomím, že tyto momenty se již nikdy opakovat nebudou. Když nám dáte šanci, odměnou vám budou fotky, které si „za rámeček“ i do něj dáte velmi rádi. Rádi bychom se vám představili:

fotografie fotografa

YORGE

Svatební fotograf Hradec Králové

fotografie kameramana

MARTIN

Svatební kameraman

asistent fotografa s odrazkou

VOJTA

Asistent a copywriter

svatebni fotograf hradec kralove
nevesta se zenichem behem prvniho tance

Svatební fotografie

Naše kroky vedou již pět svatebních sezón cestami České republiky i v zahraničí, kde se snažíme o to, aby naše svatební fotografie vybavovaly čerstvé a příjemné vzpomínky i desítky let po jejich pořízení. Proto rok od roku zdokonalujeme spolupráci se snoubenci, máme (troufáme si říct jedinečný) klidný a zároveň kreativní přístup k práci a všechno zvládáme s úsměvem. Ten nám nepokazí špatné počasí, ani nepříjemné náhody.

svatebni fotografie v aleji
svatebni foceni v hradci kralove v jablonovem sadu
fotografie zenicha nevesty v seriku

Svatební kameraman Hradec Králové

Pokud kromě svatebního fotografa v Hradci Králové hledáte také  kameramana, jsme vám k dispozici i jako sehraný tým profesionálů. Rádi se o vaše vzpomínky postaráme se vším všudy.

„Skvělý fotograf s úžasným přístupem. Jirka má krásný cit pro detail a umí perfektně zachytit každý moment. Ze všech fotek jsme nadšení a můžeme jej stoprocentně doporučit.“

NAPIŠTE NÁM!

Máte otázky? Chcete se dozvědět, jak pracujeme, podrobněji? Máte zájem o rezervaci? Využijte našeho kontaktního formuláře! Když se vám zalíbíme, hned si můžeme domluvit schůzku.