SVATEBNÍ FOTOGRAF OLOMOUC

Svatební fotograf Olomouc a okolí

Vybrat si ke svatbě Hanou a okolí může naslepo pouze znalec, nebo opravdový šťastlivec. Kam se ukáže, tam ji lze uspořádat. Krásná rovinatá země, výjimečné památky, folklor – to vše hraje do karet tomu, aby byl váš velký den jedinečný. Nejen s regionem, ale i s jeho metropolí máme zkušenosti. Proto v případě, že jste si vybrali pro svatební fotografie Olomouc a okolí, nás určitě kontaktujte. Společně vytvoříme obrazy, na které se bude dlouho vzpomínat. Dovolte, abychom se představili:

photographer

YORGE

Svatební fotograf

videographer

MARTIN

Svatební kameraman

assistant

VOJTA

Asistent a copywriter

fotografie zenicha a nevesty v aleji - svatebni fotograf olomouc
svatebni foceni zenicha a nevesty v olomouci

Svatební fotografie

Jsme tým, kterých chápe vaše potřeby, obavy i vize. Nemějte strach, i nám jde o to, aby vaše svatba (a s nimi samozřejmě i svatební fotografie) dopadla na výbornou. Svěřte se do péče lidem, jejichž náplní je v posledních pěti letech dokumentovat lidské štěstí. Šetrně, profesionálně a hlavně s úsměvem a grácií.

zenich a nevesta pod zavojem s prosvitajicim sluncem
svatebni editorial a fotografie nevesty s korunkou
zenich objimajici nevestu v zahrade

Jirku jsme požádali o nafocení svatby, kterou jsme měli na dva dny. Jirkovu práci jsme znali a šli jsme na jistotu. Musím ale říct, že takový výsledek jsem nečekal! Skvělá domluva, vřelý přístup, byl nenápadný, hosté si Jirku chválili a nádherné fotky… boží! Jestli váháte, neváhejte.

timeturner

Svatební video Olomouc

Jestliže kromě fotografa v Olomouci hledáte také svatebího kameramana, jsme vám k dispozici i jako sehraný tým profesionálů. Rádi se o vaše vzpomínky postaráme se vším všudy.

NAPIŠTE NÁM!

Máte zájem o naše služby? My o vaši svatbu také! Pojďme se domluvit na společné schůzce, kterou provedeme osobně nebo online, na detailech svatební spolupráce! Napište nám níže.