SVATEBNÍ FOTOGRAF TENERIFE

Svatební fotograf Kanárské ostrovy

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by asi vypadala svatba nebo intimní svatební obřad na Kanárských ostrovech? My také. Tenerife, Fuerteventura, Lanzarote, La Palma a Gran Canaria – na všechny tyto ostrovy se s vámi můžeme vydat.  A abyste si i vy mohli udělat obrázek a zjistit, jaká je to nádhera, mrkněte se na fotografie níže. Předtím se ale ještě pojďte seznámit s vaším fotografem:

fotograf

YORGE

Svatební fotograf

O MNĚ SLOVY JEDNÉ Z NEVĚST

„Měla jsem s Jirkou možnost fotit na Kanárských ostrovech a musím říct, že všechny své projekty bere opravdu zodpovědně. Je to cílevědomý člověk, který myslí dopředu, neustále rozvíjí své schopnosti a nebojí se investovat do svého profesionálního vybavení. Nejvíc oceňuji jeho zapálení a vášeň pro to, co dělá…“

fotografie zenicha a nevesty pod horou El Teide na ostrove Tenerife
svatebni foto na kanarskych ostrovech santa cruz park

Svatební focení na Tenerife

Ať už se tedy rozhodnete, že chcete například vzpomínku z romantické pláže Playa de la Tejita nebo nezapomenutelné portréty z národního parku Teide, který oplývá nespočtem jedinečných scenérií, určitě nám napište, a my vás tam provedeme! Patříte-li tedy mezi dobrodružné romantiky a máte rádi exotiku, svatba na Kanárech by pro vás mohla být jednoznačně to pravé.

svatebni fotograf kanarske ostrovy - nevesta v parku
fotografie zenicha a nevesty na pobrezi tenerife - la tejita
svatebni fotografie kanarske ostrovy - zenich a nevesta na uboci el teide
timeturner

Předsvatební focení na Kanárech

„Jirku jsme měli v hledáčku už dlouho, a proto pro nás byl jednoznačnou volbou. Líbí se nám způsob, jakým dokáže zachytit veškeré důležité momenty a emoce, což pro nás bylo a je to nejdůležitější. Měli jsme také možnost s ním absolvovat předsvatební focení na krásném ostrově Tenerife, kde nás seznámil se základními pózami, ale hlavně nám ukázal, že není důvod být nervózní, a že důležitá je hlavně přirozenost a uvolněnost, která se pak promítne i na svatebních fotkách.“

predsvatebni fotografie tenerife - playa de benijo
fotografie snoubencu na kanarskych ostrovech - tenerife, playa de benijo
predsvatebni foceni u more na ostrove tenerife s pozadim  roque benijo

NAPIŠTE NÁM!

Líbíme se vám? Bude nám ctí, když nás kontaktujete! Následně si domluvíme schůzku v příjemném prostředí kavárny či jinde dle vašich preferencí, kde s vámi rádi probereme focení i celou svatbu.